Aktualności biomag vet

Sprawdź co nowego!

Cavaliada tour

W tym roku kolejny raz mieliśmy zaszczyt brać udział w Międzynarodowych zawodach jeździeckich, na które składał się cykl halowych zmagań sportowych: Cavaliada Tour. Odbywają się one corocznie od 1995. W ich trakcie doświadczeni praktycy i wykładowcy dzielą się swoją wiedzą z zakresu jeździectwa i hodowli koni, dlatego tym bardziej było nam miło w nich uczestniczyć. W dniach od 28. lutego do 03. marca odwiedziliśmy Kraków, a od 7. marca do 10. marca gościliśmy w Warszawie. Jak zwykle zainteresowanie było ogromne. Urządzenia BIOMAG VET dumnie wspierały i dodawały sił zawodnikom. To było wspaniałe wydarzenie i już dziś odliczamy dni do kolejnego. 

Targi animals days

W ubiegłym roku w kwietniu można było spotkać się z nami na stoisku podczas Animals Days. To wspaniałe wydarzenie, podczas którego swoją ofertę przedstawia corocznie kilkuset wystawców z całego kraju i zagranicy, którzy pokazują swoje najnowsze produkty i rozwiązania dla branży zoologicznej. Tym bardziej cieszyliśmy się, że BIOMAG VET mógł pokazać swoje urządzenia i zainteresowanych zapoznać z przygotowaną ofertą. Dzięki obecności na targach poznaliśmy wiele ciekawych osób i nawiązaliśmy kontakty, które owocują intensywną współpracą. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i fajnie spędzony czas.


Schronisko na paluchu

Na początku 2018 roku odwiedziliśmy warszawskie Schronisko na Paluchu. Naszymi pacjentami były chore zwierzęta, podopieczni schroniska. Wspaniale było widzieć efekty po każdym przeprowadzonym zabiegu. Wizyta ta była jedną z wielu akcji charytatywnych, jakich się podejmujemy. Widok szczęśliwego zwierzęcia i pomoc mu w powrocie do zdrowia, za każdym razem mobilizuje nas jeszcze bardziej i dodaje sił do podejmowania dalszych tego typu działań. Jeśli masz pomysł, gdzie tym razem powinniśmy się wybrać z urządzeniem BIOMAG VET, odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o tym z Tobą!


Masz pytania?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Kontakt

Biomag Poland
ul. Kościuszkowców 21